Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Audyt legalności oprogramowania

Data dodania: 2012-02-20
 
INFORMER usługi informatyczne oferuje usługę wykonania audytu legalności oprogramowania.
Audyt to synonim spokojnego snu.
Celem audytu jest zaprowadzenie porządku w oprogramowaniu, tak by klient miał pewność, że każdy program w jego firmie jest używany zgodnie z licencjami i optymalnie wykorzystywany przez pracowników.

Za niezgodności związane z oprogramowaniem odpowiada właściciel firmy ale tylko i wyłącznie wtedy gdy nie ma audytu i wdrożonej polityki odpowiedzialności - dzięki temu zabiegowi za pirackie oprogramowanie odpowiada sprawca czyli końcowy użytkownik.

W celu uzyskania szacunkowego kosztu wykonania audytu w Państwa przedsiębiorstwie prosimy o przesłanie mail'a z podanymi ilościami komputerów oraz sewerów, a także z nazwą miejscowości w której się Państwo znajdujecie.
Kontakt
www.INFORMER.info.pl
75 76 79 644
Anna Klimczak
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola