Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatna nauka angielskiego

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-28
A A AWydrukDrukuj  
 
  Szkoła ALTA LINGUISTIC  prowadzi na terenie Subregionu ZIT Aglomeracji Wałbrzyskiej projekt unijny nauki języków : angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego.   Projekt skierowany jest do osób dorosłych, z wykształceniem średnim, a dla osób po 50 roku życia również z wykształceniem wyższym i jest bezpłatny dla uczestników.    Kurs językowy na każdym z poziomów  A1, A2, B1, B2 obejmuje 120 lekcji (dwa razy w tygodniu po 2 lekcje ) oraz obowiązkowe przystąpienie do międzynarodowego egzaminu TELC. Grupy składają się z 12 osób.  W związku z kolejną rekrutacją, grupy startować będą po nowym roku.   Szczegóły na plakacie.        

Pełna treść wiadomości na: kamiennagora.pl/pl/aktualnosci/bezplatna-nauka-angielskiego.html
UM Kamienna Góra, Źródło artykułu: www.kamiennagora.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola