Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje mieszkańców, że z dniem 1 stycznia 2019r. z mocy prawa (ustawa z dnia 20 lipca 2018r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów – Dz. U. z 2018r. poz. 1716). prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych budynkami jednorodzinnymi i wielorodzinnymi (na cele mieszkaniowe) przekształca się w prawo własności tych gruntów. Podstawę ujawnienia prawa własności gruntów - w księdze wieczystej - w ewidencji gruntów i budynków będzie stanowiło zaświadczenie wydane przez Burmistrza Miasta Kamienna Góra dla gruntów z terenu miasta Kamienna Góra, potwierdzające takie przekształcenie.   Zaświadczenia wydawane będą z urzędu od dnia 01.01.2019r. do dnia 31.12.2019r.   Opłata za przekształcenie jest wnoszona przez okres 20 lat licząc od dnia przekształcenia.   Opłatę za przekształcenie wnosi się w terminie do dnia 31 marca każdego roku.   Opłatę za przekształcenie, za 2019r. wnosi się w terminie do dnia 29 lutego 2020r., a za 2020r. w terminie do dnia 31 marca 2020r.   Burmistrz Miasta Kamienna Góra /-/ Janusz Chodasewicz

Pełna treść wiadomości na: kamiennagora.pl/pl/aktualnosci/ogloszenie-o-przeksztalceniu-prawa-uzytkowania-wieczystego.html
UM Kamienna Góra, Źródło artykułu: www.kamiennagora.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola