Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przypomnienie dla przedsiebiorców

Data publikacji: 2019-01-03, Data modyfikacji: 2019-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
  Przypominamy przedsiębiorcom sprzedającym napoje  alkoholowe o obowiązku złożenia do dnia 31 stycznia 2019 roku pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży  napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży za 2018 rok. Ponadto w dniu 31 stycznia 2019 roku mija termin opłaty I raty za  korzystanie  z zezwoleń  na sprzedaż napojów alkoholowych.   Druk oświadczenia do pobrania TUTAJ   Jednocześnie informujemy, że od 1 stycznia 2019 r. zmianie uległ nr konta bankowego, aktualny rachunek Gminy Miejskiej Kamienna Góra, na który można  wpłacać I ratę to: 97 1020  5226 0000 6202 0627 0351.      

Pełna treść wiadomości na: kamiennagora.pl/pl/aktualnosci/2085-przypomnienie-dla-przedsiebiorcow.html
UM Kamienna Góra, Źródło artykułu: www.kamiennagora.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola