Belka
Środa, 30 Września 2020   imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmiana organizacji ruchu

Data publikacji: 2019-06-19, Data modyfikacji: 2019-06-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuję, że w dniu 19 czerwca 2019 r. zostaną wdrożone projekty stałej organizacji ruchu na ulicach: • Ks. Bolka I w Kamiennej Górze, w związku z wyznaczeniem przejścia dla pieszych (przy budynku nr 19)• J. Słowackiego, gen. J. Hallera, M. Skłodowskiej-Curie, Piastowska w Kamiennej Górze, w związku z wprowadzeniem ograniczenia postoju pojazdów na czas wykonywania robót porządkowych. Zmiana będzie dotyczyła wprowadzeniu zakazu zatrzymywania się i postoju w każdy czwartek w następujących godzinach: - J. Słowackiego - godz. 7.00-9.00  (na wysokości nieruchomości nr 1-19, po stronie budynków) - gen. J. Hallera - godz. 6.00-8.00 (od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Cegielnianą - po stronie budynku nr 2A) - M. Skłodowskiej-Curie - godz.  6.00-8.00 (od skrzyżowania z ulicą Słoneczną do skrzyżowania z ulicą Kilińskiego - po stronie budynków nr 1-17) - Piastowska - godz. 7.00-9.00 (pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Słowackiego a skrzyżowaniem z ulicą Konopnickiej - po obu stronach ulicy oraz wzdłuż nieruchomości Piastowska 8-9)

Pełna treść wiadomości na: kamiennagora.pl/pl/aktualnosci/2254-zmiana-organizacji-ruchu.html
UM Kamienna Góra, Źródło artykułu: www.kamiennagora.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola