Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

W poniedziałek krwiobus w innym miejscu

Data dodania: 2018-12-14
  W związku z organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego, w poniedziałek 17 grudnia br., zmianie ulegnie miejsce postoju autobusu, w którym prowadzony jest mobilny pobór krwi. W tym dn... więcej »
 
 

Zatrzymaj smog - nie truj siebie

Data dodania: 2018-12-14
  Przypominamy Państwu treść ulotki edukacyjno-informacyjnej, wydanej przez kamiennogórski urząd miasta, dotyczącą powstawania niskiej emisji, zapobieganiu i wpływie problemu na n... więcej »
 
 

UWAGA. Zmiana numeru konta Gminy

Data dodania: 2018-12-14
  Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że od 01 stycznia 2019 r. zmianie ulegną rachunki bankowe gminy.   Nowy rachunek bankowy   PKO BP SA    97 1020 5226 0000 62... więcej »
 
 

Wciągnęli 18-latka do auta i uwięzili go w domu....

Data dodania: 2018-12-13
Policja w Górze zatrzymała dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o pozbawienie wolności oraz pobicie młodego mieszkańca gminy Góra. W domu mieli też r&... więcej »
 
 

Najpierw razem pili, a potem raniła nożem pasierba

Data dodania: 2018-12-13
Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. 47-letnia kobieta, która była pod wpływem alkoholu, godziła dwa razy nożem swojego pasierba. Na szczęście rany okazał... więcej »
 
 

Wyrwali bankomat ze ściany. Najprawdopodobniej...

Data dodania: 2018-12-13
W Nowogrodźcu doszło do kolejnej kradzieży bankomatu. Tym razem sprawcy użyli do tego prawdopodobnie ciągnika. Wyrwali urządzenie w całości ze ściany. więcej »
 
 

Zbyt głośno rozmawiamy o prywatnym życiu w...

Data dodania: 2018-12-13
Telefon komórkowy to przydatne narzędzie w codziennym życiu. Nie oznacza to jednak, że przez zbyt głośną rozmowę w miejscu publicznym musimy zdradzać innym ludziom s... więcej »
 
 

Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną

Data dodania: 2018-12-13
Zapraszamy mieszkańców miasta do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Burmistrza Kamiennej Góry na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową. Co roku wielu kamien... więcej »
 
 

Ogłoszenie o przekształceniu prawa użytkowania...

Data dodania: 2018-12-12
Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje mieszkańców, że z dniem 1 stycznia 2019r. z mocy prawa (ustawa z dnia 20 lipca 2018r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudo... więcej »
 
 

Amstaff, który rzucił się na 8-latkę, wcześniej...

Data dodania: 2018-12-12
Okazuje się, że amstaff z Wałbrzycha, o którym ostatnio rozpisywały się media, zaatakował nie pierwszy raz. Miesiąc wcześniej rzucił się na chłopca. D... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 289
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola