Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kamienna Góra w Lubaniu śląskim i inne kwestie

 
Film pokazuje struktury pozostałe po drzewach Edenu z czasów Złotej Ery, jest to świadectwo istnienia łączników światłowodowych, które łączyły Pałac Najwyższego z ziemią , miały około 3 tys kilometrów i było ich około 12 sztuk, to one były przekaznikami energii zyciodajnej dla ludzi , niestety hybrydy wojowały miedzy sobą aby ten płyn kraść z tych drzew, bo w ten sposób były wieksze i większe od ludzi i rosły w nieskończoność , niektóre miały po 1,5 km wysokości , po wyłączeniu Pałacu Najwyzszego temperatura spadła nagle do minimum minus 176 stopni i wszyswctkie hybrydy zanmarzły, a potem skamieniały , zamieniajac sie w swoiste pomniki skalne rozsiane po całym świecie, łączniki tez uległy likwidacji ,a obecnie mozna podziwiać ich resztki, wszystko to jest swiadectwem , dowodem Sprawiedliwości Najwyzszego.Ponad to odpowiadamy na niektóre zapytania widzów z komentarzy z pod innych filmów, zapowiedziana stella masonska redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/8.jpg?w=1000&h= Pałac Nawyzszego youtube.com/watch?v=BxlzFPzRUr0&t=41s Wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt : krolewskatv malpka gmail.com

 


KRÓLEWSKA TV
 
Data pliku video: 2018-12-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola