Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LO Kamienna Góra. Uroczyste zakończenie nauki w Szkole przez uczniów klas trzecich - 2015-2018

 
27 kwietnia 2018 r. w auli kamiennogórskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących pożegnany został kolejny rocznik uczniów, a od tego dnia już Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego. W uroczystości uczestniczyli między innymi: pani Marzena Machałek (Sekretarz Stanu w MEN), Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej), pani Iwona Krawczyk (Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego) oraz pan Jarosław Gęborys (Starosta Powiatu Kamiennogórskiego). Materiał wideo jest słabej jakości, ale zdecydowano się na publikację nagrania ze względu na wartość historyczną i słowno-muzyczną nagrania.

 


ZSO Kamienna Góra
 
Data pliku video: 2018-04-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola