Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o naborze kandydatów do pracy w komisji konkursowej oceniajacej wnioski na realizację zadań publicznych

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłoszenie Burmistrza Miasta Kamienna Góra   W związku z prowadzeniem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r. Burmistrz Miasta Kamienna Góra zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.)  do zgłaszania kandydatów chętnych do udziału w pracach komisji konkursowej. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapisem art. 15 ust. 2d cytowanej ustawy, w skład komisji konkursowej wchodzą osoby wskazane przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3, z wyłączeniem osób wskazanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3, biorące udział w konkursie. Ponadto w pracach komisji nie mogą brać udziału osoby, które pozostają z oferentami w takich stosunkach prawnych, które mogłyby budzić uzasadnione podejrzenie o stronniczość. Do członków komisji konkursowej, biorących udział w opiniowaniu ofert, stosuje się przepisy ustawy  z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2096 z późn. zm.) dotyczące wyłączenia pracownika. Kandydatury można zgłaszać do dnia  25 stycznia 2019 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Kamiennej Górze przy pl. Grunwaldzkim 1 w Biurze Obsługi Klienta lub w Sekretariacie, w formie pisemnej, na załączonym do ogłoszenia formularzu. Burmistrz Miasta Kamienna Góra powołuje komisję konkursową. Komisja będzie opiniowała oferty w godzinach pracy Urzędu.       Z upoważnienia Burmistrza Miasta Kamienna Góra Sekretarz Miasta /-/ Arkadiusz Wileński Formularz zgłoszenia kandydata                                                                                    

Pełna treść wiadomości na: kamiennagora.pl/pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-kandydatow-do-pracy-w-komisji-konkursowej-oceniajacej-wnioski-na-realizacje-zadan-publicznych.html
UM Kamienna Góra, Źródło artykułu: www.kamiennagora.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola