Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zadźgał matkę na oczach jej 2-letniego dziecka

 
Zadźgał matkę na oczach jej 2-letniego dziecka: fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/kamienna-gora-zadzgal-matke-na-oczach-jej-2-letniego-dziecka/eptl4gb. Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów: youtube.com/channel/UC3MuqK59aH9LWaClfiRMsWg?sub_confirmation=1 O tragedii poinformowało Muzyczne Radio Info. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna dokonał tej krwawej zbrodni na oczach dziecka, którego on jest ojcem, a matką była ofiara. Po tym, jak 36-latek rzucił się z nożem na kobietę, miał zaprowadzić dziecko do sąsiadów, a następnie wezwać pogotowie. Po przyjeździe karetki okazało się, że kobieta nie żyje. Z kolei Radio Wrocław dodaje, że w momencie zatrzymania mężczyzna miał wykrzykiwać do policjantów, że nie wiedzą, jak ciężkie miał życie. 2-latkę od sąsiadów zawieziono do szpitala, z którego z kolei trafiła do ośrodka. O dalszym losie dziecka zadecyduje sąd. Szokujące zeznania policjanta: To Igor był agresywny Zmienił butlę i odpalił papierosa. Wysadził sąsiadów w powietrze Tragiczna śmierć dostawcy pizzy. W drugim aucie rodzina z dzieckiem MM, M #Zadźgał, #matkę, #oczach, #2, #letniego, #dziecka #KamiennaGóra, #morderstwo, #kłótnia, #krwawyfinał, #zadźgałmatkęnaoczachdziecka

 


Franklyn Bullard
 
Data pliku video: 2018-07-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamiennogórski - powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Kamiennej Górze. W skład powiatu wchodzą gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, zajmując łącznie powierzchnię 396 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: dwa rezerwaty przyrody (Kruczy Kamień w Górach Kruczych i Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie), Kolorowe Jeziorka oraz sztuczny zbiornik w Bukówce; do zabytków zaliczane są: Ruiny Zamku Grodztwo, Zespół klasztorny cystersów w Krzeszowie, Lubawski ratusz, ratusz w Kamiennej Górze czy wybudowany w kształcie prostokąta rynek kamiennogórski.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle włókienniczym, maszynowym i spożywczym. Na terenie stolicy powiatu działa Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A..

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola